Karlín Residence

Luxusní apartmány k pronájmu v centru Prahy

Rezervace

O rezidenci

Představujeme vám Rezidenci Karlín

Vítejte v Residenci Karlín, kde znovu tvoříme podstatu bydlení v srdci Prahy. Náš hotel je víc než jen místo, kde můžete přespat, je to oslava elegance, pohodlí a nabídky bezkonkurenčních služeb. Ať už jste cestovatel, jedete na služební cesty nebo hledáte krátkodobé útočiště, slibujeme vám bezstarostný a luxusní zážitek, který nenajdete nikde jinde.

Studio
Studio
Apartmán s jednou ložnicí
Apartmán s jednou ložnicí
Studio s terasou
Studio s terasou
Apartmán se dvěma ložnicemi
Apartmán se dvěma ložnicemi
Dvoupodlažní apartmán s terasou
Dvoupodlažní apartmán s terasou
Apartmán s jednou ložnicí a terasou
Apartmán s jednou ložnicí a terasou

Apartmány

Luxusní apartmány, kterým se nic nevyrovná

Dopřejte si rozmanitý výběr exkluzivních, plně vybavených apartmánů v rámci Residence Karlín. Každý pokoj je pečlivě a stylově připravený tak, aby byly naplněny všechny vaše potřeby. Od prosluněných dvoupodlažních klenotů až po prostorné jednopodlažní jednotky s terasami nebo balkony, postaráme se i o tu nejnáročnější klientelu. Vaše pohodlí a spokojenost jsou našimi hlavními prioritami.

Rezervace

Lokalita

Objevte kouzlo Karlína

Residence Karlín se nachází v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí a vyzařuje z ní rafinovaná sofistikovanost. Ponořte se do světa kultury, gastronomie a moderních architektonických klenotů. Díky okouzlujícím kavárnám a blízkosti historických památek je dokonalým zázemím pro práci i výjimečný životní styl.
Dynamická atmosféra Karlína přitahuje celosvětovou komunitu od profesionálů přes umělce až po cestovatele. Díky naší vynikající poloze je ideálním centrem pro obchodní jednání i poznávání města. Když si vyberete Rezidenci Karlín, stanete se nedílnou součástí této pulzující čtvrti, kde je každý okamžik obohacen duchem Karlína.

Lokalita

Kontaktujte
nás

Náš profesionální tým je tu pro Vás.
Těšíme se na Vás!

Pondělí-pátek 9-17 hod.

Adresa

Residence Karlín

Křižíkova 71
180 00 Praha