Načítání...

Pozice a stáže

Zažijte podnikání v oblasti pohostinství a zjistěte sin a vlastní kůži, co potřebujete k vybudování kariéry ve špičkovém podnikání v Praze.

„Naší nejlepší předností a klíčem k úspěchu jsou naši lidé.“

Ceo
SLOVO NAŠEHO CEO

Těšíme se, až se stanete součástí našeho týmu!

„Ve společnosti Empirent nabízíme studentům a absolventům řadu různých stáží, které jim pomohou vyniknout na jejich karierní cestě.

Naše společnost neustále pracuje na svém zdokonalování a transformace se u nás již stala součástí každého dne. Staňte se součástí našeho týmu a pomozte vytvořit a implementovat nové služby jako je například Chatbot. Dále můžete mimo jiné asistovat marketingovému týmu s vytvářením nového obsahu pro sociální síť WeChat nebo se podílet na tvorbě reklam. Těšíme se, až se stanete součástí našeho týmu!“

Olga Chabr Grillová, Generální ředitelka

otevřená pracovní pozice

Senior Marketing Specialist

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior Marketing Specialist se zodpovědností, zejména za on-line marketing a samostatné vedení dílčích marketingových projektů.

přihlásit hned
pokud máte zájem, vyplňte formulář níže

Přidáte se k nám?

Máme tu cookies, abychom vám mohli přinášet obsah podle vašeho vkusu. Pokračováním v prohlížení naší stránky souhlasíte s využitím cookies. Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.